Суворово Кубрат

Суворово се наложи над Кубрат с 4:1

Отборът на Суворово се наложи над Кубрат с резултат 4:1 в мач от 5-ия кръг на Североизточната "В" група.

В 40-ата минута Денислав Андреев откри резултата, но в 50-ата Свилен Симеонов изравни за Кубрат.

Пет минути по-късно Живко Парашкевов получи червен картон и остави гостите от Кубрат с 10 души.

В 82-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа за нарушение на Пламен Сашев срещу Денислав Андреев. Старши-треньорът на ФК Кубрат Ивайло Кирилов вече бе извършил разрешените за двубоя смени и под рамката се наложи да влезе капитанът на ФК Кубрат Свилен Симеонов. Никола Василев не сгреши от бялата точка - 2:1. Никола Василев в 87-ата и Венцислав Желев оформиха крайния резултат.