ОФК Бдин 1923 (Видин)

Бдин загуби първи точки след 3:3 с Вихър Славяново

Видинският Бдин загуби първи точки в Северозападната В група, завършвайки 3:3 срещу гостуващият му Вихър /Славяново/ в среща от 7-ия кръг на първенството.

Съперниците си поделиха по едно полувреме. Първото бе за домакините. Още в 4-ата минута Цветан Цветанов уползотвори пас на Александър Соколов и откри резултата. Десетина минути по-късно обаче Траян Димитров бе най-съобразителен при продължително разбъркване пред видинската врата и изравни. Малко след това бдинци отново излязоха напред – Соколов отклоани топката с глава и при добавката Николай Иваноков вкара за 2:1. В края на първата част пък Никола Петров реализира с глава – 3:1. От тук започнаха проблемите на Бдин. Още през първата част Ивайло Иванов напусна контузен. На почивката се оказа, че Цветелин Добричов също не може да продължи. Наложи се Георги Илиев да влиза като резерва с травма. През втората част гостите взеха инициативата и направиха обрат. В 70-ата минута Евгени Систов засече с глава центриране за 3:2. Същото стори в последните секунди на мача и Борислав Иванов, който оформи хикса – 3:3.

7 кръг

Дата Мачове
20.09.2015 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  1 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
20.09.2015 Етър Велико Търново Етър Велико Търново  2 - 0 Трявна  Трявна
20.09.2015 Ботев Враца Ботев Враца  5 - 1 Севлиево   Севлиево
20.09.2015 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  3 - 3 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
20.09.2015 Ботев (Козлодуй) Ботев (Козлодуй)  1 - 0 Гигант (Белене)  Гигант (Белене)
20.09.2015 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  6 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
20.09.2015 Павликени Павликени  4 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
20.09.2015 Ботев (Луковит) Ботев (Луковит)  1 - 2 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)