Правец Вихър (Алд)

Правец победи Вихър (Алдомировци) като гост

В мач от 2-ри кръг на "А" ОФГ София Запад, отборите на Вихър (Алдомировци) и Правец завършиха при резултат 1-3. срещата се игра при отлични условия на градският стадион в Сливница, през около стотина зрители.

Домакините започнаха по настойчиво, и още в първите минути Борислав Ангелов пропусна да вкара топката на празна врата, след като при едно центиране се оказа непокрит и то 4 м. стреля в аут. Малко по-късно пък съдията отмени попадение на Ангелов, дошло след съмнителна засада. Вихър успя да поведе все пак, след като Тодор Минев отбеляза в 18-на минута за 1-0.

Гостите от Правец обаче се хвърлиха и между 25-та и 45-та минута отбелязаха 3 попадения, като точни бяха Теодор Бочев за 1-1, а бившият играч на Чавдар (Етрополе), Сливнишки герой и Спортист (Своге) Цветелин Цаковски обърна резултата до 1-3.

В края на полувремето пък втори жълт картон получи състезателят на Вихър Филип Тодоров, за което пое преждевременно към съблекалните.

През втората част двата отбора не можаха да си отбележат повече попадения, но играта бе доста динамична, а на моменти двуостра. В 77-та минута пък двата тима замалко да си спретнат меле, след едно нарушение в полза на Вихър, но за късмет всичко се размина.

В 84-та минута пък Костадин Алипиев от гостите направи много сериозен пропуск, стреляйки от чиста позиция.