Бенковски (Бяла) Тича (Долни Чифлик)

Бековски удари Тича

Бенковски удари с 4:2 Тича Долни чифлик в мач от Североизточната В група. Тимът от Бяла имаше инициативата през голяма част от мача, но рано-рано се оказа догонващ. С първата си атака гостите поведоха. В 8-ата минута Мартин Христов вкара от воле за 0:1. Домакините бързо реагираха и стигнаха до пълен обрат. В 12-ата Пламен Петров напредна по десния фланг, влезе в пеналта и с техничен удар вкара в десния ъгъл. Малко след това шут на Станислав Иванов от гостите срещна напречната греда. В 26-ата минута Борислав Бориславов бе фаулиран от Станислав Иванов в наказателното поле и Бенковски получи дузпа, която бе реализирана от Бориславов -2:1.

След почивката Тича показа, че няма да се предаде лесно. В 47-ата минута Kюркчийски с шут от далечно разстояние простреля Милонов за 2:2. Бенковски обаче натисна и стигна до победата. След час игра Мастънов се измъкна от отбраната и бе точен за 3:2. В последната минута отново Мастънов оформи крайния резултат.