ОФК Поморие Лудогорец ||

Поморие излъга Лудогорец 2

Отборът на Поморие се наложи над Лудогорец 2 с резултат 1:0 в мач от 9-ия кръг на родната "Б" група.

В 9-ата минута домакините имаха претенции за дузпа, но съдията отсъди фаул на границата на наказателното поле. Ударът на Шоколаров излиза на сантиметри в аут. В 22-ата Лемперов засече с глава едно центриране, но вратарят на Лудогорец изби.

В 28-ата Фернадес затрудни Янко Георгиев, но той се намеси и изби в корнер.

В 39-ата Карамфилов се отчете със страхотен пропуск. От близко разстояние той изпрати топката над напречната греда. В края на полувремето домакините стигнаха до гол. Димитър Попов засече с глава центриране от фаул на Божинов и откри резултата.

В 70-ата удар на Петков мина над вратата. Милен Танев остана сам срещу вратаря на Лудогорец в 77-ата минута, но стреля слабо и Аргилашки спаси.