Чавдар (Етрополе) Сливнишки герой

Героя отстрани Чавдар (Етр) за Купата на АФЛ

Сливнишки герой победи с класическото 3-0 Чавдар (Етрополе) като гост, в мач от турнира за Купата на АФЛ.

Резултата бе открит още в 20-та минута, когато Ангел Маджиров стреля, топката се удари в гредата и се върна към връхлитащият Даниел Шмедин, и той с глава прониза мрежата за 0-1.

В 40 минута, след красива триходова комбинация между Николай Маринов, Алекс Димитров и Мартин Симеонов, последният центрира към непокритият Красимир Георгиев и голаджията не сбърка, като с глава направи резултата 0-2.

Класическото 0-3 оформи Христо Бангеев от дузпа в 60-та минута. Юношата на Сливнишки герой Стоян Деспотов, който дебютира на вратата на сливничани в този мач, спаси и дузпа на домакините, дадена им в края на мача.