Загорец Евроколеж (Пловдив)

Загорец разби Евроколеж

Загорец разби с 5:1 Евроколеv Пловдив у дома. Успехът за момчетата на Мирослав Минев е осми през сезона и изкачи тима на трето място. Домакините създадоха няколко чисти положения през първото полувреме, но така и не намериха верния път към вратата на съперника. В 50-ата минута превъзходството на Загорец дадe резултат и те поведоха след попадение на Кольо Чахов. Само пет минути по-късно обаче след контраатака гостите изненадващо изравниха чрез Георги Куртев. Домакините обаче продължиха да атакуват и в 70-ата минута стигнаха до втори гол, дело на Цветан Чахов. В 75-ата минута Владислав Ямуков бе точен с глава и покачи на 3:1. Десет минути по-късно Коста Янев завърши добра атака за 4:1, а крайния резултат оформи Божидар Кацарев след самостоятелен рейд.