Бенковски (Бяла) Химик (Девня)

Бенковски (Бяла) с класика срещу Химик

С xeттрик на Пламен Петров Бенковски Бяла надигра с 3:0 Химик Девня. Домакините изпуснаха куп положения и се разминаха с no-убедителен успех. През първата част с пропуски се отчетоха Петров, Дамянов и Игнатов. След почивката обаче нещата си дойдоха на мястото. В 47-ата минута Пламен Петров остана непокрит във вратарското поле и отблизо откри резултата. В 57-ата минута опасен удар на Цветан Ганев срещна гредата. В 63-ата минута Кристиян Тодоров вкара за гостите, но попадението бе отменено заради засада.

В 69-ата минута Пламен Петров вкара втория си гол в мача с глава. В 75-ата минута след индивидуален пробив той оформи своя хеттрик.