Гигант (Съединение) Черноморец

Гигант Съединение разби Черноморец

Отборът на ПСФК Черноморец инкасира загуба при гостуването си на Гигант (Съединение). В мач от  Югоизточната В група „акулите“ загубиха с 6:2.

Домакините от Съединение успяха да поведат с 2:0 до 6-ата минута. Водените от Еролин Кючуков момчета показаха характер и съумяха да изравнят резултата. Майкъл Тевия намали на 2:1 след изпълнение на дузпа, а Георги Бинев направи 2:2. Като при попадението на Бинев останах и съмнения за автогол на играч на домакините. До края на първата част футболистите на Гигант отбелязаха още две попадения и така двата тима се оттеглиха на почивката при 4:2.

През второто полувреме гостите от Бургас след грешки в защита получиха нови два гола в своята врата, за крайното 6:2.