Септември (Симитли) Верея (Стара Загора)

В Симитли бесни съдията след победа с 4:2

Ръководството на Септември /Симитли/ и кметът на общината Апостол Апостолов бяха бесни на съдията Димитър Буров. Въпреки че отборът от Симитли спечели важна победа с 4:2 срещу Верея в Крупник , реферът Буров показа спорни жълти картони на опитните Дани Младенов и Димитър Илиев. И за двамата те са пети и ще пропуснат важното гостуване на Локомотив ГО."Как точно знаеше на кои да вдигне картони. Едва ли е случайно...не може до 70-тата минута в мача да няма картон и само за 20 минути да вдигне цели шест! Няма как да е случайно" - изригна градоначалникът ,който е и бивш елитен рефер.

Дани Младенов вкара два гола при победата на Верея, а Илиев бе сред най-добрите на тежкия терен.