Добруджа Септември 98 (Тервел)

Добруджа с класика срещу Септември (Тервел)

Добруджа победи с 3:0 Септември Тервел (Североизточна В група) на изкуствения терен в Добрич пред над 100 души.

Пет от новите попълнения при жълто-зелените започнаха като титуляри - Владислав Узунов, Християн Казаков, Владимир Айтов, Георги Станчев и Николай Минков, а Александър Попов влезе в игра през второто полувреме. Домакините поведоха малко преди почивката. Точен бе Тодор Колев - с добавка, след като вратарят на Септември изби удар на Християн Казаков.

През втората част капитанът Кристиян Димитров с изстрел от малък ъгъл покачи на 2:0. Крайното 3:0 оформи влезлият на почивката Петър Казаков.

Следващата контрола на Добруджа е в сряда - във Варна срещу Черно море.