Ботев (Ихтиман) Сливнишки герой

Ботев (Ихтиман) вкара 4 на Сливнишки герой

Ботев Ихтиман разби с 4:0 друг тим от Югозападната В група - Сливнишки герой, в контрола, играна в Драгалевци. Кристиян Николаев откри резултата в средата на първото полувреме. Малко след почивката Ботев удвои аванса си. Светослав Диманов, който бе сред най-добрите за ихтиманци, подаде отлично на Дарио Стоичков, който вкара изключително красив гол. Надмощието на Ботев продължи. Стоян Кадифчин бе съборен в наказателното поле, а Петър Петров вкара отсъдената дузпа за класическото 3:0. Крайното 4:0 оформи Светослав Диманов след точен удар с глава в последната минута.