Велбъжд 1919 (Кюстендил) Пирин (Разлог) Септември (Сф)

Септевмри (Сф) удари Велбъжд и Пирин (Р) за един ден

Септември Сф записа две победи за един ден. Вчера сутринта момчетата на Николай Митов пьрво удариха Велбъжд Кюстендил с 3:0, а после отнесоха с 6:1 втородивизионния Пирин Разлог. Срещу кюстендилци в Струмяни и трите гола паднаха след почивката - Захари Янков, Лъчезар Котев и Милош Стоянов вкараха за столичани. Срещу Пирин тон на разгрома даде Асен Чандъров от дузпа в 18-ата минута. Мартин Газиев изравни също от бялата точка в 33-ата. Предев вкара два гола след това за 3:1, а Георги Стоичков направи 4:1. Божидар Кацаров и Самсаом Джегеде оформиха край-ното 6:1. Съдията показа 3 червени картона.