Септември (Сим) Беласица

Септември (Симитли) се наложи над Беласица с 4:1

Отборът на Септевмри (Сим) се наложи над Беласица с резултат 4:1 в контролна среща, която се игра на стадиона в Крупник.

Мартин Таушанов откри резултата за Беласица във 2-ата минута, но Владимир Каптиев изравни в 8-ата.

Димитър Наков вкара второ попадение за Септември след само 2 минути. В 18-та минута Владимир Каптиев при поредна контраатака на домакините изпрати топката в мрежата на Благой Стоянов за 3:1. Росен Колев в 62-ата оформи крайния резулат.

Следващият контролен мач на Беласица ще бъде в събота, 13 февруари, от 11 часа срещу отбора на Банско в Марикостиново.

Септември (Симитли) се изправя в събота с Миньор Перник, като все още не е уточнен теренът за провеждането на срещата.