Асеновец Раковски

Асеновец удари Раковски в контрола

Асеновец победи Раковски 2011 в контролна среща играна днес на градския стадион в Раковски.

Срещата се проведе при доста мразовито време, което се отрази на качеството на играта и на двата отбора през първото полувреме. То логично завърши 1:1 след като домакините поведоха в 25-ата минута след прекрасен пробив отдясно. Асеновец изравни  с голяма доза късмет в 32-ата минута след меле в наказателното поле.

Второто полувреме премина изцяло под диктовката на гостите от Асеновград. Те изпуснаха няколко сто процентови голови положения преди да успеят да се доберат до победата. В 83-ата минута прекрасна комбинация остави играч на Асеновец очи в очи с вратаря на домакините и резултатът логично стана 2:1. Само 4 минути по-късно Александър Стойчев посрещна с глава хубаво центриране отляво и оформи крайното 3:1 за Асеновец.