ЦСКА Ботев (Ихтиман)

ЦСКА разгроми Ботев (Ихтиман) - 11:0

Отборът на ЦСКА продължава страхотното си представяне в Югозападната "В" група. "Армейците" разбиха Ботев (Ихтиман) с резултат 11:0. Това е 20-тия пореден успех за "армейците с голова разлика 90:2.

Още в 8-ата минтуа Головодов изведе своя тим напред в резултата, а 10 минути по-късно Преслав Йорданов удвои. Момчил Цветанов в 33-ата направи резултата класичеки. В 43-ата Головодов отбеляза втория си гол в мача.

В 55-ата минута Преслав Йорданов отбеляза пети гол за ЦСКА, а в 63-ата Головодов оформи своя хеттрик.

В 71-ата Хазуров беше точен за 7:0, а в рамките на 2 минути Борис Галчев вкара две попадения - 74 и 75.

Николай Дичев в 86-ата и Хазуров в 90-ата оформиха крайния резултат.