Септември (Сим) Лудогорец

Меле и дузпа на Септември (Сим) - Лудогорец

Отборът на Лудогорец 2 се наложи над Септевмри (Сим) с резултат 1:0 в мач от 20-ия кръг на "Б" група.

В 12-ата минута гостите можеха да поведат, но вратарят Филип Филипов спаси. В 33-ата се откри възможност пред Зайденов но и той пропусна.

В 69-ата минтуа съдията Таско Тасков отсъди дузпа за гостите и разградчани не сгрешиха от бялата точка.

Малко преди 75-та минута на терена настана страшен хаос, като играч на Лудогорец предизвика побой между футболистите на двата отбора. В резултат на това в 75-тата минута Тасков даде два червени картона на пребития с юмръци играч на Септември - Анатоли Лулейски и на играч на Лудогорец. Предизвикалият побоя остана непокътнат в играта почти до края.