ЦСКА Чико (Бяга)

ЦСКА удари Чико с 5:0 и записа 22-ата си победа

Отборът на ЦСКА се наложи над Чико (Бяга) с резултат 5:0 в мач от поредния кръг на Югозападната "В" група. Това е 22-ата победа на "армейците" в третия ешалон.

Още в 4-ата минута Петър Витанов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. Хазуров откри резултата за "армейците". В 23-ата той удвои аванса на своя тим, а 2 минути по-късно нападателят оформи своя хеттрик.

В 59-ата минута Головодов вкара 4-то попадение за "червените", а Николай Цветков в 84-ата с изключително попадение от центъра оформи крайния резултат.

Състави на двата отбора:

ЦСКА: Стоян Колев - капитан, Александър Александров (72' Момчил Цветанов), Павел Головодов, Йордан Йорданов (55' Станислав Маламов), Петър Витанов, Милен Кикарин, Виктор Райчев, Николай Цветков, Васил Попов, Костадин Хазуров, Ангел Грънчов (62' Николай Дичев).

Чико Бяга: Петър Стоичков, Веселин Банчев, Живко Готев, Йордан Чолов, Георги Петров, Димитър Дечев (54' Красимир Зарков), Зарко Голачки, Димитър Стоянов (65' Иван Андреев), Спас Милушев, Николай Манчев (14' Деян Бекяров), Йордан Михайлов - капитан