Монтана Локомотив 2012 (Мз)

Локо Мездра падна от Монтана

Мездренските „железничари“ паднаха у дома с 0:2 от „Монтана“ в контролна среща играна на паузата в първенствата на „А“ и „Б“ група. И двата тима изпуснаха куп положения. Още в 5-ата минута Златинов от домакините излезе сам срещу вратаря, но той спаси удара му. Пет минути по – късно стражът на „Локо“, Ивайло Крушарски трябваше да се намеси при шут на Иван Коконов. След половин час игра гостите поведоха, след като Иван Михов остави безпомощен вратаря от Мездра. В ответната атака Бонев пропусна да изравни резултата. В 62-ата минута Атанас Илиев вкара за 0:2 и реши крайния победител. До края на срещата гостите направиха още няколко пропуска пред вратата на домакините.

„Локо“: Крушарски, Петров, Г. Георгиев, Митов, Тунтев, Тевия, Христов, Бонев, Г. Минчев, Хаджииванов и П. Златинов /Николай Кръстев, Захаринов, Колев, Цолев, Иси Муай и Ибрахим Колабали/ „Монтана“ : Василев, Тодоров, Михов, Ас. Георгиев, Пашов, Генчев, Коконов, Ив. Минчев, Илиев, Стоянов и П. Атанасов /Варсанов, С. Георгиев, Денислав Сергиев, Християн Илиев и Набил Еженави/ стадион „Локомотив“, град Мездра