ЦСКА София 2010

ЦСКА мина кота "100", "армейците" вкараха 5 на София 2010

Отборът на ЦСКА се наложи над София 2010 с резултат 5:1 в последен мач от 24-ия кръг на Югозападната "В" група. "Армейците" минаха кота "100" гола в третия ешалон на родния футбол.

Още в 5-ата минута Маламов нацели напречната греда след изпълнение на корнер. В 9-ата Преслав Йорданов можеше да открие, но вратарят на домакините се справи и изби. В 12-ата отново Йорданов пропусна да се разпише.

Борис Галчев от пряк свободен удар откри резултата в 26-ата минута, а само минута по-късно Преслав Йорданов удвои, като това беше попадение номер 100 за "армейците" в Югозападната "В" група.

В 39-ата минута Преслав Йорданов се разписа и направи преднината на своя тим класическа. 2 минути преди края на полувремето Момчил Цветанов вкара 4-то попадение за гостите.

В 52-ата минута съдията отмени гол на Чорбаджийски заради засада. В 55-ата със страхотен пропуск се отчете Преслав Йорданов, който от няколко метра не уцели вратата.

В 64-ата минута домакините можеха да намалят, но ударът на Бангеев се отби в гредата. В 79-ата Борис Галчев вкара 5-то попадение за своя тим.

6 минути преди края Радой Божилов вкара почетно попадение за домакините.