Локомотив 2012 (Мз) Банско

Локо (Мз) вкара два на Банско

Локомотив (Мз) прибави ценни три точки към актива си, след като се наложи с 2:0 над Банско. Мездренци играха по-добре и освен двата гола, изпуснаха още няколко чисти положения, коментира "Меридиан мач".

Резултатьт бе открит в 21-вата минута, когато Хаджииванов изведе Арсен зад защитата на Банско. Той преодоля вратаря Стоянов и на празна врата вкара за 1:0. Само две минути по-късно мездренци пропуснаха да увеличат преднината си, след като Хаджииванов от пряк свободен удар уцели страничната греда.

В началото на втората част отново мездренци бяха по-активният отбор. В 65-ата минута защитникът Емил Петров проби сам от собствената половина и излезе срещу вратаря Стоянов, но той спаси удара му. Единственото чисто положение за гостите дойде в 74-ата минута, когато Слаев отблизо стреля с глава, но Хаджииванов изби от голлинията. Две минути по-късно мездренци на практика решиха двубоя. След бърза контраатака Христов подаде към Златко Бонев, който с хубав диагонален удар отбеляза за 2:0. До края на двубоя мездренци успяха да запазят преднината си.