Чико (Бяга) Сливнишки герой

Сливнишки герой срази Чико (Бяга) с 4-0

СГ победи гостуващият тим на Чико Бяга с 4-0, но това бе най-малкото с което гостите се отърваха. До 20-та минута сливничани вече бяха пропуснали половин дузина чисти положения, а нападателят Александър Александров тресна и гредата.

IMG_1395Срещата изгледа популярният баскетболен треньор Тити Папазов, който бе гост на Венци Рангелов. На трибуните пък, редом с бившият президент на Сливнишки герой Асен Георгиев бе главният методист на съдиите в България Борислав Александров, който си наблюдаваше съдийството на реферката Димитрина Милкова, която е от ранглистата на ФИФА.

IMG_1405

В 30-та минута Антел Маджиров центира към непокрития в наказателното поле Светослав Диков, той върна топката към капитана Ивайло Цветков и той от 16 м. с удар по тревата откри за 1-0.

IMG_1452

Още в началото на втората част, при едно разбъркване в наказателното поле на гостите, юношата на Славия Ивайло Марков се оказа най-съобразителен и засече топката в мрежата за 2-0.

Само три минути по-късно гл. рефер отсъди дузпа, която Ивайло Цветков би неконцентрирано и вратарят Петър Стоичков успя да отрази.

IMG_1449

В 70-та минута Диков удари греда.

В 72-та минута защитникът на Героя Ангел Маджиров догони една безнадеждна топка до тъча, и изведе Светослав Диков сам срещу вратаря и той не сбърка за 3-0.

IMG_1516В 79-на минута нападателят Александър Алекснадров направи самостоятелен пробив, навърза защитата и излезе очи в очи с вратаря, стреля, Стоичков отби но топката се върна отново в Александров и той вкара за 4-0.