Спартак (Варна)

Спартак Варна гази с 10:1

ФК Спартак Варна продължи наказателната си акция в „А“ окръжна група, след като разгроми с 10:1 Напредък на изкуствения терен в Суворово.

Пет гола за успеха вкара Владо Мирчев, който вече има 15 попадения на сметката си в четири изиграни мача за спартаклии. Ивайло Русев се разписа два пъти и направи четири асистенции за голове на Мирчев.

Подопечните на Митко Пантев вкараха 6 безответни гола за 27 минути през първото полувреме. В 15-ата минута Кристиян Славов откри резултата, а в 20-ата, 26-ата и 32-ата Владо Мирчев заби три красиви гола. В 39-ата минута точен беше Галин Петров за 5:0, а в 42-ата Ивайло Русев също реализира.

След почивката Ивайло Русев направи 7:0, а влезлият на смяна Асад – 8:0. След това Владо Мирчев покачи на 9:0. Домакините намериха сили да вкарат почетно попадение, но малко след това Мирчев оформи крайния резултат с петия си гол – 10:1.

Спартаклии бяха подкрепяни на трибуните от над 70 свои фенове. Половината от тях нахлуха на терена след мача, направиха си селфи с футболистите и се снимаха с всеки от тях поотделно.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Галин Петров, Иван Иванов, Павел Маринов, Вилиян Денчев, Иван Добрев, Десислав Дяков, Мартин Русев, Кристиян Славов, Владо Мирчев, Ивайло Русев (Асад, Ивайло Димитров, Денислав Николов)