Литекс || Нефтохимик

Литекс 2 разби Нафтата

Отборът на Литекс 2 се наложи над Нефтохимик с резултат 6:0 в последен мач от 23-ия кръг на родната "Б" група. Двубоят се игра пред около 2000 зрители на стадион "Лазур".

Първата част на двубоя приключи при нулево равенство, но през втората играчите на Любо Пенев се активизираха.

В 48-ата минута Александър Георгиев откри с диагонален шут. В 60-ата минута Румен Руменов удвои аванса на гостите, а в 63-ата минута авансът на ловчанлии стана класически, след точен удар нар на Кирил Десподов. Александър Георгиев в 82-ата се разписа за 4:0. Арсенио Нунеш в 85-ата и 86-ата минута оформи крайния резултат.