Виляреал

Наставникът на Виляреал: Не победихме Ливърпул с късмет

Наставникът на Виляреал – Марселиньо заяви, че неговият отбор е успял да се наложи над Ливърпул с минималното 1:0 не благодарение на късмет, въпреки че победното попадение падна в 92-та минута на срещата.

„До последния съдийски сигнал можеш да квараш или да допуснеш гол и този път имахме шанса да вкараме в последната минута. Това не беше незаслужен резултат и не победихме Ливърпул с късмет. Знаехме, че ще е много сложно дори и с много ритъм и интензитет. За щастие вкарахме с края на мача.

Като цяло сме доволни от мача. Играхме много добре  на конкурентно ниво. Отбранявахме се добре. много се гордея с тези играчи. Все още сме далеч от края, но сме по близо от 88-та минута”, заяви Марселиньо.