ЦСКА Балкан (Варвара)

ЦСКА разпиля Варвара

ЦСКА не срещна друдности срещу Балкан Варвара и победи с 7:0. Още в рамките на първите 45 минути „армейците” поведоха с 5 безответни гола. Головото шоу откри Преслав Йорданов в 6-та минута. Десет по-късно Самир Аясс удвои преднината на домакините.

Отново Преслав Йорданов в 24-та минута от дузпа направи резултата класически. Борис Галчев покачи на 4:0 четири минути по-късно, а Йорданов оформи своя хеттрик в 35-та минута. През втората част „армейците” понамалиха оборотите и успяха да вкарат гол „чак” в 81-та минута благодарение на Александър Александров. В 85-та минута юношата на "червените" Марио Йорданов оформи крайното 7:0.