Мексико Уругвай

КОПА АМЕРИКА 2016 Специално за FOOTBALL24.BG - Мексико - Уругвай

Можете да видите снимки от атмосферата на двубоя Мексико - Уругвай, завършил 3-1, от нашият специален кореспондент в Глендейл, Аризона, САЩ - Б. Симеонов.

На климатизираното съоръжение, рано днес сутринта българско време се събраха малко над 60 хиляди души, които се насладиха на спектакъла изнесен от двата латиноамерикански гранда.

След като през първата част мексиканците поведоха още в началото на мача след автогол на Перейра, "урусите" изравниха едва в 74-та минута, когато Диего Годин направи резултата 1-1. Попадения на Рафаел Маркес и Ектор Ерера обаче съкрушиха донесоха победата на "ацтеките" и им дадоха летящ старт в турнира.