ОФК Поморие Розова долина

Поморие удари Розова долина с 4:2

Поморие победи Розова долина с 4:2. Мачът се игра пред около 200 зрители на градския стадион в морското градче. Гостите изненадващо откриха в 10-ата минута чрез Владислав Калайджиев, но само в рамките на три минути възпитаниците на Малин Орачев направиха пълен обрат. В 17-ата минута Лемперов изравни след дузпа, дадена за нарушение срещу Ахмедов, а в 20-ата Мицански на празна врата след пас на Лефтеров се разписа за 2:1. В 24-ата минута обаче „розите“ възстановиха равенството с хубав удар от въздуха на Кристиян Петров. В последните секунди на първото полувреме Лефтеров удари десния стъло. След почивката Поморие имаше превъзходство и отбеляза още две попадения. Преди това обаче с още една греда се отчете Даниел Стоянов. Секунди по-късно той се реваншира и в 71-ата отбеляза с воле от границата на пеналта. Последният гол в срещата падна в 86-ата минута и негов автор бе Кирил Георгиев.