Ботев Враца Славия (до 19)

Ботев (Враца) вкара 5 на младежите на Славия

Отборът на Ботев (Враца) се наложи над Славия (под 19 години) с резултат 5:1 в контролна среща, която се игра във Враца.

В 14-ата минута Даниел Васев откри резултата за врачани, а в 17-ата отново той удвои. В 19-та мин. Ивайло Цветанов бе изведен зад защитата от Дани Васев и хладнокръвно покрай вратаря отбеляза за 3:0.

В 37-та мин. Павел Петков бе фаулиран в пеналта на столичани и главният рефер Илиян Маринов отсъди дузпа. От бялата точка за 4:0 точен бе завърналият се на терена след тежка контузия Христо Спасов.

В 47-ата минута Емил Стоев намали за 1:4. Тодор Чаворски  в 88-ата се разписа за крайното 5:1.