Кариана (Ерден) Янтра Габрово

Футболно шоу в Ерден! Кариана размаза Янтра с 11:3, Рангелов изригна с 5 гола

Кариана Ерден успя да постигне домакинска победа с 11:3 над Янтра Габрово в среща от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Мачът се игра на стадиона в монтанското село, а домакините размазаха без никакви проблеми своя конкурент, който има богата футболна история.

Румен Рангелов изригна с цели 5 попадения по време на срещата, а освен това Ангел Русев и Пепи Димитров вкараха по 2 гола.

Ники Дичев се разписа веднъж, а стражът Павел Станев бе точен от дузпа.

Само за първите 30 минути ерденчани имаха аванс от 5:0 в резултата, а първото полувреме завърши при успех с 6:1 за домакините.

След почивката имаше също доста голове.

Със спечелените три точки ерденчани съхраняват надеждите си за първото място, макар че в момента тимът е на точка зад лидера Литекс.

Тимът от Ерден е втори с 55 точки, на точка от лидера Литекс, но и с мач повече.

Снимка: konkurent.bg