Струмска слава

Кметът на Радомир: Логично е да сме първи

Кметът на община Радомир Пламен Алексиев бе поканен от Струмска слава да отпразнуват заедно победата срещу Септември Симитли с 3:0 в дербито от 27-ия кръг в Югозападната Трета лига. Домакините направиха страхотно първо полувреме, като първия гол отбеляза Тодор Зюбулев, а втория - Александър Аспарухов, крайният резултат бе оформен от Иво Стоянов, който вкара в последната минута.

"Щастлив съм, че отборът продължава да побеждава и радва радомирци. Сега момчетата пишат футболната история на нашия град и някой ден ще се гордеят с това, което са направили. Те заслужават да станат първи в Трета лига", каза градоначалникът.

В клуба са амбицирани да гонят промоция за Втора лига, Въпреки че първоначално нямаха такива намерения.