Кариана (Ерден) Трявна

Изненaда! Трявна открадна точки от Кариана, Каптиев с дебют за ерденчани

Кариана /Ерден/ изпусна да вземе трите точки при гостуването си на Трявна в среща от IV кръг на Северозападната Трета лига. В 90-та мин. Румен Рангелов от дузпата нацели напречната греда. Три по-късно, останал сам, Ангел Русев със странична ножица също не успя да намери мрежата и двубоят завърши 0:0.

Липсата на Евгени Игнатов-Бамзе си пролича в игровата схема на наставника Атанас Джамбазки. Заради скъсан мускул на бедрото капитанът на ерденчани е извън строя. Старши треньорът на Кариана заложи на същия състав от победата с 5:0 над Павликени, като на място на Игнатов започна Християн Иванов. До почивката Владимир Тачев можеше да отбележи, но вратарят на Трявна спаси удара му. През втората част Ангел Русев, Румен Рангелов и Тачев не успяха да намерят мрежата на домакините.

Първи 20 минути за Кариана записа Владимир Каптиев /на снимката/. Опитният нападател дълго време се възстановяваше от операция на коляното.

За тима от Ерден играха: Павел Станев, Стелиян Георгиев, Георги Илиев, Иван Тодоров, Цветко Иванов, Християн Иванов, Ангел Русев, Георги Цеков, Деян Иванов, Румен Рангелов, Владимир Тачев /Николай Николов и Владимир Каптиев/.

В сряда Кариана среща със Спартак /Плевен/ в турнира за купата на България. Двубоят е от 17 ч. на стадиона в Мездра. Победителят излиза седмица по-късно срещу Севлиево, за да определят представителя на Северозападна България в надпреварата.