Ювентус Торино

Юве е властелинът на Торино

Ювентус спечели дербито срещу Торино с  4:0 в мач от 6-я кръг от Серия А.

„Бианконерите” излязоха напред в резултата още в 16-та минута. Пауло Дибала с техничен удар от границата на наказателното поле поведе шампионите напред. Повратният момент в мача дойде в 24-та минута, когато Базели от отбора на Торино получи втори жълт и съответно червен картон и остави своя отбор с човек по-малко. От този момент нататък имаше само един възможен изход от двубоя.

Юве се възползва и Миралем Пянич покачи на 2:0 в 40-та минута с красив изстрел от около 20 метра.Босненецът асистира за третия гол на „бианконерите” в 57-та минута дело на Алекс Сандро.

Отново Дибала бе точен в продълженията на мача, за да оформи крайното 4:0.

Така Юве се изравни на върха в класирането с Наполи като и двата отбора до момента са със 100% актив.