ЦСКА 1948 си върна лидерството в Югозападната Трета лига след победа над Сливнишки герой

ЦСКА 1948 успя да надвие Сливнишки герой с 2:0 в среща от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига и по този начин отново оглави върха в класирането.

Головете реализираха опитните Емил Гъргоров и Кирил Котев, които донесоха трите точки на своя отбор и го качиха на първото място.

Първото полувреме на мача като цяло бе доста скучно и опасните ситуации пред двете врати не бяха нещо, което се случваше толкова често.

Все пак в 40-ата минута Бадема откри. След удар на Павлов, бранител на гостите отби топката и тя попадна в Гъргоров, който при добавката не сгреши.

В 84-ата минута и Котев се разписа след удар с глава.

След този мач "червените" си върнаха лидерството след издънката на Хебър.