Борусия Дортмунд Айнтрахт Франкфурт

Борусия (Д) с нова издънка в Първа Бундеслига (+всички резултати)

Отборът на Борусия Дортмунд пропиля 2 гола преднина и не успя да победи домакините от Айнтрахт - 2:2 в мач от 9-ия кръг на Първа Бундеслига.

Нури Сахин откри резултата в 18-ата минута за Борусия, а в 57-ата Филип удвои. В 64-ата минута от дузпа Халер намали, а Уолф само 4 минути по-късно възстанови равенството.

Борусия Дортмунд остава на първата позиция в класирането с 20 точки, докато Айнтрахт е 7-и с 14.

20.10.2017 Шалке 04 Шалке 04  2 - 0 Майнц 05  Майнц 05
21.10.2017 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах  1 - 5 Байер Леверкузен  Байер Леверкузен
21.10.2017 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт  2 - 2 Борусия Дортмунд  Борусия Дортмунд
21.10.2017 Аугсбург Аугсбург  1 - 2 Хановер 96  Хановер 96
21.10.2017 РБ (Лайпциг) РБ (Лайпциг)  1 - 0 Щутгарт  Щутгарт