Кариана (Ерден) Чавдар (Етрополе)

Кариана загуби от Чавдар Етрополе

Лидерът в Северозападната Трета лига Кариана загуби с 2:3 от Чавдар Етрополе (Югозападна Трета лига). Контролата се игра на терена с изкуствена настилка в село Ерден, а след нея домакините заминаха на лагер в Сандански, където ще останат до 10 февруари.

Карианци откриха резултата още в 4-ата минута чрез Николай Николов, който завърши многоходова комбинация с шут покрай вратаря Христо Шатев. До края на първото полувреме Симеон Вешев се разписа на два пъти и гостите поведоха. Между двата гола Иван Тодоров изпусна дузпа за домакините. В 67-ата минута Николай Ботев наказа грешка в защитата на Кариана и направи резултата 1:3. Малко след това Йордан Тодоров намали с удар с левия крак.