Рилски спортист Септември (Сим)

Рилски спортист удари Септември (Сим)

Отборът на Рилски спортист се наложи над Септември (Сим) с минималното 1:0 в мач от поредния кръг на Югозападната "В" група.

В 12-та минута от ъглов удар Владимир Гогов можеше да вкара, след грешка на вратаря на домакините,но не съумя да отиграе правилно така създалата се ситуация. В 25-ата минута домакините успяха да поведат в резултата след изпълнение на корнер.

Вторто полувреме, започна неприятно за симитличани. В 55-та минута, Орлин Орлинов получи втори жълт и съответно червен картон.  Така отборът на Спас Стоименов и остана с човек по-малко. Въпреки намаления брой на футболистите, симитличани се опитваха да създават ситуации.