Струмска слава Монтана

Каква драма! Струмска слава пропиля аванс от два гола срещу Монтана, в крайна сметка взе само точка

Отборът на Монтана, който се бори за класиране в Първа лига, загуби точки при гостуването си на Струмска слава. Мачът се разви много лошо за тима на Ферарио Спасов, който изоставаше в резултата с 0:2 до 60-ата минута.

Точни за "шахматистите" от Радомир бяха Христо Кирев и Христо Младенов. Адашите се разписаха в 54-ата и 60-ата минута, което направи ситуацията сложна за възпитаниците на Феро.

В 72-ата минута обаче Владимир Айтов намали, а Атанас Илиев бе точен от дузпа за 2:2. Любопитно е, че наказателният удар за гостите дойде в 96-ата минута.

Стадион: Градски стадион - гр.Радомир

Снимка: Спортал

Втора лига 12 Кръг, 16:00 часа

ФК Струмска слава 1927: 1. Юго Коантар, 2. Борислав Николов, 88. Илиян Попов, 6. Димитър Петков, 5. Мартин Костов, 4. Юлиян Чапаев, 10. Ерик Иванов, 19. Христо Младенов, 23. Любомир Танев, 17. Христо Кирев, 9. Александър Аспарухов

ПФК Монтана 1921: 33. Ивайло Василев, 23. Даниел Георгиев, 3. Иван Михов, 4. Галин  Ташев, 10. Владимир Айтов, 20. Димитър Илиев, 13. Йордан Йорданов, 26. Борислав Дамянов, 9. Атанас Илиев, 77. Николай Цветков, 8. Тони Тасев

Главен съдия: Цанко Костадинов Миндалов - гр.Пазарджик
Асистент съдия 1: Костадин Димитров Тановчев - гр.Благоевград
Асистент съдия 2: Димитър Добромиров Димитров - гр.София