Марек1915 - Дупница

Нова загуба за Марек

Отборът на Ботев (Ихтиман) изненада Марек и го победи като гост с резултат 1:0 в мач от поредния кръг на Югозападната "В" група.

Ангел Лачов в 20-ата минута пропусна първото попадение за гостите, а в  46-ата минута Даниел Георгиев стреля от добра позиция, вратарят на Ботев Костадинов плонжира и изби някъде около голлинията.

Единствената ситуация за гол за дупничани пък бе и най-спорния момент в мача. В Домакините поискаха гол, но страничният арбитър не даде знак за попадение. При споровете срещу арбитрите червен картон получи резервата на Марек Джордж Николов.

В последните минути Марек така и не съумя да застраши противниковата врата, а в 90-ата за втори жълт картон бе изгонен Християн Бориславов от Ботев.

Отборът на Марек е 16-ата позиция с 11 точки, акто това е 7-ми двубой, в който дупничани губят с един и същ резултат 0:1 от изиграни 13 кръга.