Сливнишки герой Пирин (Разлог)

Преди кръга в Югозападната "В" група

03.11.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  - Германея  Германея
03.11.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  - Миньор  Миньор
03.11.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  - Спортист (Св)  Спортист (Св)
03.11.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  - Беласица  Беласица
03.11.2018 ФК Банско ФК Банско  - Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
03.11.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  - Рилски спортист  Рилски спортист
03.11.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  - Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
03.11.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
03.11.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)

 

КЛАСИРАНЕ: 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Хебър (Пз) 34 7 6 1 0 6 5 0 1 13 11 1 1 26:6
2 Оборище (Панагюрище) 30 7 6 1 0 6 3 2 1 13 9 3 1 24:11
3 Пирин (Разлог) 27 6 3 2 1 7 5 1 1 13 8 3 2 23:6
4 Сливнишки герой 25 6 4 2 0 7 3 2 2 13 7 4 2 18:9
5 ФК Банско 23 7 5 1 1 6 2 1 3 13 7 2 4 22:12
6 Вихрен (Сандански) 23 7 6 0 1 6 1 2 3 13 7 2 4 18:16
7 Миньор 20 6 3 2 1 7 2 3 2 13 5 5 3 19:13
8 Беласица 19 6 5 1 0 7 0 3 4 13 5 4 4 18:11
9 Рилски спортист 19 6 4 1 1 7 1 3 3 13 5 4 4 10:14
10 Германея 17 6 3 1 2 7 2 1 4 13 5 2 6 14:24
11 Чавдар (Етрополе) 16 7 4 0 3 6 1 1 4 13 5 1 7 27:22
12 ФК Балкан (Ботевград) 16 6 1 3 2 7 3 1 3 13 4 4 5 13:16
13 Ботев (Ихтиман) 13 7 3 1 3 6 1 0 5 13 4 1 8 16:24
14 Септември (Сим) 12 7 2 2 3 6 1 1 4 13 3 3 7 5:12
15 Надежда (Доброславци) 12 7 3 2 2 6 0 1 5 13 3 3 7 15:29
16 Марек1915 - Дупница 11 6 1 1 4 7 2 1 4 13 3 2 8 9:12
17 Спортист (Св) 6 6 1 1 4 7 0 2 5 13 1 3 9 10:24
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 7 0 3 4 6 0 0 6 13 0 3 10 9:35

 

 

Домакин Югозападна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Хебър (Пз) 19 7 6 1 0 16:4
2 Оборище (Панагюрище) 19 7 6 1 0 14:3
3 Вихрен (Сандански) 18 7 6 0 1 11:6
4 Беласица 16 6 5 1 0 17:5
5 ФК Банско 16 7 5 1 1 15:8
6 Сливнишки герой 14 6 4 2 0 10:4
7 Рилски спортист 13 6 4 1 1 5:2
8 Чавдар (Етрополе) 12 7 4 0 3 18:9
9 Миньор 11 6 3 2 1 11:4
10 Пирин (Разлог) 11 6 3 2 1 6:3
11 Надежда (Доброславци) 11 7 3 2 2 9:12
12 Германея 10 6 3 1 2 7:5
13 Ботев (Ихтиман) 10 7 3 1 3 12:13
14 Септември (Сим) 8 7 2 2 3 4:6
15 ФК Балкан (Ботевград) 6 6 1 3 2 4:6
16 Марек1915 - Дупница 4 6 1 1 4 3:5
17 Спортист (Св) 4 6 1 1 4 5:12
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 7 0 3 4 6:16

 

Гост Югозападна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Пирин (Разлог) 16 7 5 1 1 17:3
2 Хебър (Пз) 15 6 5 0 1 10:2
3 Сливнишки герой 11 7 3 2 2 8:5
4 Оборище (Панагюрище) 11 6 3 2 1 10:8
5 ФК Балкан (Ботевград) 10 7 3 1 3 9:10
6 Миньор 9 7 2 3 2 8:9
7 ФК Банско 7 6 2 1 3 7:4
8 Марек1915 - Дупница 7 7 2 1 4 6:7
9 Германея 7 7 2 1 4 7:19
10 Рилски спортист 6 7 1 3 3 5:12
11 Вихрен (Сандански) 5 6 1 2 3 7:10
12 Чавдар (Етрополе) 4 6 1 1 4 9:13
13 Септември (Сим) 4 6 1 1 4 1:6
14 Беласица 3 7 0 3 4 1:6
15 Ботев (Ихтиман) 3 6 1 0 5 4:11
16 Спортист (Св) 2 7 0 2 5 5:12
17 Надежда (Доброславци) 1 6 0 1 5 6:17
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 6 0 0 6 3:19

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK