Нефтохимик Созопол

Преди кръга в Югоизточната "В" група

03.11.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  - Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
03.11.2018 Нефтохимик Нефтохимик  - Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
03.11.2018 Свиленград Свиленград  - Асеновец  Асеновец
03.11.2018 Черноморец Черноморец  - Загорец  Загорец
03.11.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  - ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
03.11.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   - ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
03.11.2018 Карнобат Карнобат  - Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
03.11.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   - Созопол  Созопол
04.11.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  - Розова долина  Розова долина

 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Нефтохимик 28 6 6 0 0 6 3 1 2 12 9 1 2 32:8
2 ФК Марица Пловдив 28 7 6 1 0 5 2 3 0 12 8 4 0 17:4
3 Загорец 26 6 4 2 0 5 4 0 1 11 8 2 1 25:5
4 Созопол 26 6 6 0 0 6 2 2 2 12 8 2 2 27:12
5 Черноморец 21 5 3 1 1 7 3 2 2 12 6 3 3 26:13
6 Миньор (Раднево) 19 5 3 1 1 6 2 3 1 11 5 4 2 15:9
7 ФК Хасково 1957 19 7 4 2 1 5 1 2 2 12 5 4 3 12:14
8 Борислав (Първомай) 16 6 3 1 2 6 2 0 4 12 5 1 6 18:20
9 Розова долина 15 7 3 2 2 5 1 1 3 12 4 3 5 16:20
10 Атлетик (Куклен) 14 5 3 0 2 6 1 2 3 11 4 2 5 17:16
11 Димитровград 1947 14 5 4 0 1 7 0 2 5 12 4 2 6 12:17
12 Садово (Садово, Пл.) 13 7 4 1 2 5 0 0 5 12 4 1 7 12:26
13 Сокол (Марково) 12 5 3 1 1 7 0 2 5 12 3 3 6 13:22
14 Гигант (Съединение) 10 6 2 3 1 6 0 1 5 12 2 4 6 17:20
15 Свиленград 9 5 2 2 1 6 0 1 5 11 2 3 6 5:16
16 Карнобат 9 5 2 2 1 7 0 1 6 12 2 3 7 10:21
17 Левски (Карлово) 8 6 1 4 1 6 0 1 5 12 1 5 6 5:18
18 Асеновец 7 7 2 1 4 5 0 0 5 12 2 1 9 14:32

 

 

 

Домакин Югоизточна "В" група

 

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ФК Марица Пловдив 19 7 6 1 0 12:1
2 Нефтохимик 18 6 6 0 0 22:3
3 Созопол 18 6 6 0 0 21:5
4 Загорец 14 6 4 2 0 15:1
5 ФК Хасково 1957 14 7 4 2 1 11:7
6 Садово (Садово, Пл.) 13 7 4 1 2 10:7
7 Димитровград 1947 12 5 4 0 1 8:3
8 Розова долина 11 7 3 2 2 10:8
9 Черноморец 10 5 3 1 1 19:7
10 Миньор (Раднево) 10 5 3 1 1 7:2
11 Сокол (Марково) 10 5 3 1 1 10:6
12 Борислав (Първомай) 10 6 3 1 2 9:9
13 Атлетик (Куклен) 9 5 3 0 2 9:5
14 Гигант (Съединение) 9 6 2 3 1 11:7
15 Свиленград 8 5 2 2 1 4:4
16 Карнобат 8 5 2 2 1 6:6
17 Левски (Карлово) 7 6 1 4 1 4:2
18 Асеновец 7 7 2 1 4 10:12

 

Гост Югоизточна "В" група

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Загорец 12 5 4 0 1 10:4
2 Черноморец 11 7 3 2 2 7:6
3 Нефтохимик 10 6 3 1 2 10:5
4 ФК Марица Пловдив 9 5 2 3 0 5:3
5 Миньор (Раднево) 9 6 2 3 1 8:7
6 Созопол 8 6 2 2 2 6:7
7 Борислав (Първомай) 6 6 2 0 4 9:11
8 Атлетик (Куклен) 5 6 1 2 3 8:11
9 ФК Хасково 1957 5 5 1 2 2 1:7
10 Розова долина 4 5 1 1 3 6:12
11 Димитровград 1947 2 7 0 2 5 4:14
12 Сокол (Марково) 2 7 0 2 5 3:16
13 Гигант (Съединение) 1 6 0 1 5 6:13
14 Карнобат 1 7 0 1 6 4:15
15 Свиленград 1 6 0 1 5 1:12
16 Левски (Карлово) 1 6 0 1 5 1:16
17 Асеновец 0 5 0 0 5 4:20
18 Садово (Садово, Пл.) 0 5 0 0 5 2:19

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK