Кубрат

Кубрат се наложи над Тополи с 3:1

Отборът на Кубрат се наложи над Тополи с 3:1 като гост в двубой от 11-ия кръг на Североизточната В група. Гостите направиха много силен мач и успяха да вземат важни три точки, въпреки че домакините бяха равностойни през по-голямата част от мача. Кубрат заложи на контраатака през втората част и това се оказа решаващо за победата.

Домакините поведоха още в 8-ата минута, но в 20-ата Александър Недев изравни. През първата част играта бе двуостра, като и двата отбора имаха своите шансове. През втората част Кубрат успя да поведе чрез Диян Димитров в 61-ата минута. В 79-ата минута отново той се разписа за 1:3.

"Получи се страхотен мач. Домакините атакуваха, докато ние разчитахме на контраатаки. Искам да поздравя съдията Мартин Великов за съдийството, както и домакините за прекрасния терен и организацията. Лично аз съм изключително доволен от победата", каза пред Football24.bg мениджърът на Кубрат Милен Петров.

11

Дата Мачове
03.11.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 3 Кубрат  Кубрат
03.11.2018 Хитрино Хитрино  6 - 1 Светкавица  Светкавица
03.11.2018 Калиакра Калиакра  1 - 0 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
03.11.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  6 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
04.11.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  - Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
04.11.2018 Суворово Суворово  - Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)