Първа атомна (Козлодуй) Севлиево

Преди кръга в Северозападната "В" група

ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин) 14:30 <Янтра Габрово Янтра Габрово
Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш) 14:30 <Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)
Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг) 14:30 <Ботев (Луковит) Ботев (Луковит)
Вихър (Славяново) Вихър (Славяново) 14:30 <Академик (Свищов) Академик (Свищов)
Спартак (Плевен) Спартак (Плевен) 14:30 <Севлиево Севлиево
Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй) 14:30 <ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра
Ком (Берковица) Ком (Берковица) 14:30 <Трявна Трявна
Локомтив 1927 (Дряново) Локомтив 1927 (Дряново) 14:30 <Павликени Павликени

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ОФК Бдин 1923 (Видин) 32 7 7 0 0 6 3 2 1 13 10 2 1 35:10
2 Янтра Габрово 31 6 5 1 0 7 5 0 2 13 10 1 2 43:16
3 Спартак (Плевен) 31 7 5 1 1 6 5 0 1 13 10 1 2 31:6
4 Вихър (Славяново) 26 7 6 1 0 6 2 1 3 13 8 2 3 18:12
5 Ком (Берковица) 23 7 6 0 1 6 1 2 3 13 7 2 4 19:12
6 Севлиево 21 5 4 1 0 7 2 2 3 12 6 3 3 19:10
7 Академик (Свищов) 19 5 2 1 2 7 4 0 3 12 6 1 5 19:20
8 Ботев (Луковит) 18 7 4 1 2 6 1 2 3 13 5 3 5 16:13
9 ОФК Локомотив Мездра 18 6 3 0 3 6 3 0 3 12 6 0 6 24:24
10 Първа атомна (Козлодуй) 16 6 4 1 1 7 1 0 6 13 5 1 7 25:20
11 Павликени 13 6 2 0 4 6 2 1 3 12 4 1 7 14:25
12 Янтра (Полски Тръмбеш) 13 7 2 1 4 6 2 0 4 13 4 1 8 11:25
13 Трявна 12 6 2 1 3 7 1 2 4 13 3 3 7 12:24
14 Партизан (Червен бряг) 11 7 1 4 2 6 1 1 4 13 2 5 6 10:16
15 Локомтив 1927 (Дряново) 6 7 2 0 5 6 0 0 6 13 2 0 11 13:40
16 Левски 2007 (Левски) 3 6 1 0 5 7 0 0 7 13 1 0 12 4:40

 

 

Домакин Северозападна "В" група

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ОФК Бдин 1923 (Видин) 21 7 7 0 0 24:4
2 Вихър (Славяново) 19 7 6 1 0 11:2
3 Ком (Берковица) 18 7 6 0 1 15:4
4 Янтра Габрово 16 6 5 1 0 25:6
5 Спартак (Плевен) 16 7 5 1 1 18:5
6 Първа атомна (Козлодуй) 13 6 4 1 1 17:5
7 Севлиево 13 5 4 1 0 11:2
8 Ботев (Луковит) 13 7 4 1 2 12:4
9 ОФК Локомотив Мездра 9 6 3 0 3 15:10
10 Академик (Свищов) 7 5 2 1 2 7:6
11 Трявна 7 6 2 1 3 9:11
12 Партизан (Червен бряг) 7 7 1 4 2 7:9
13 Янтра (Полски Тръмбеш) 7 7 2 1 4 6:11
14 Локомтив 1927 (Дряново) 6 7 2 0 5 8:13
15 Павликени 6 6 2 0 4 5:13
16 Левски 2007 (Левски) 3 6 1 0 5 3:15

Гост Северозападна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Спартак (Плевен) 15 6 5 0 1 13:1
2 Янтра Габрово 15 7 5 0 2 18:10
3 Академик (Свищов) 12 7 4 0 3 12:14
4 ОФК Бдин 1923 (Видин) 11 6 3 2 1 11:6
5 ОФК Локомотив Мездра 9 6 3 0 3 9:14
6 Севлиево 8 7 2 2 3 8:8
7 Вихър (Славяново) 7 6 2 1 3 7:10
8 Павликени 7 6 2 1 3 9:12
9 Янтра (Полски Тръмбеш) 6 6 2 0 4 5:14
10 Ком (Берковица) 5 6 1 2 3 4:8
11 Ботев (Луковит) 5 6 1 2 3 4:9
12 Трявна 5 7 1 2 4 3:13
13 Партизан (Червен бряг) 4 6 1 1 4 3:7
14 Първа атомна (Козлодуй) 3 7 1 0 6 8:15
15 Локомтив 1927 (Дряново) 0 6 0 0 6 5:27
16 Левски 2007 (Левски) 0 7 0 0 7 1:25
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK