Асеновец Нефтохимик

Преди кръга в Югоизточната "В" група

14 кръг кръг

Дата Мачове  
10.11.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  - Созопол  Созопол
10.11.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  - Димитровград 1947   Димитровград 1947
10.11.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  - Карнобат  Карнобат
10.11.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  - Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
10.11.2018 Загорец Загорец  - Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
10.11.2018 Асеновец Асеновец  - Черноморец  Черноморец
10.11.2018 Розова долина Розова долина  - Свиленград  Свиленград
10.11.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  - Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
10.11.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  - Нефтохимик  Нефтохимик

 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Нефтохимик 31 7 7 0 0 6 3 1 2 13 10 1 2 35:8
2 Созопол 29 6 6 0 0 7 3 2 2 13 9 2 2 30:13
3 ФК Марица Пловдив 28 7 6 1 0 6 2 3 1 13 8 4 1 19:8
4 Загорец 27 6 4 2 0 6 4 1 1 12 8 3 1 25:5
5 Черноморец 22 6 3 2 1 7 3 2 2 13 6 4 3 26:13
6 Миньор (Раднево) 19 5 3 1 1 7 2 3 2 12 5 4 3 15:10
7 Борислав (Първомай) 19 7 4 1 2 6 2 0 4 13 6 1 6 19:20
8 ФК Хасково 1957 19 7 4 2 1 6 1 2 3 13 5 4 4 12:16
9 Атлетик (Куклен) 17 6 4 0 2 6 1 2 3 12 5 2 5 21:18
10 Розова долина 15 7 3 2 2 6 1 1 4 13 4 3 6 17:23
11 Сокол (Марково) 15 6 4 1 1 7 0 2 5 13 4 3 6 15:22
12 Димитровград 1947 14 6 4 0 2 7 0 2 5 13 4 2 7 13:20
13 Садово (Садово, Пл.) 13 7 4 1 2 6 0 0 6 13 4 1 8 12:29
14 Свиленград 12 6 3 2 1 6 0 1 5 12 3 3 6 7:17
15 Карнобат 12 6 3 2 1 7 0 1 6 13 3 3 7 12:22
16 Левски (Карлово) 11 7 2 4 1 6 0 1 5 13 2 5 6 8:19
17 Гигант (Съединение) 10 6 2 3 1 7 0 1 6 13 2 4 7 18:22
18 Асеновец 7 7 2 1 4 6 0 0 6 13 2 1 10 15:34

 

 

Домакин Югоизточна "В" група

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Нефтохимик 21 7 7 0 0 25:3
2 ФК Марица Пловдив 19 7 6 1 0 12:1
3 Созопол 18 6 6 0 0 21:5
4 Загорец 14 6 4 2 0 15:1
5 ФК Хасково 1957 14 7 4 2 1 11:7
6 Сокол (Марково) 13 6 4 1 1 12:6
7 Садово (Садово, Пл.) 13 7 4 1 2 10:7
8 Борислав (Първомай) 13 7 4 1 2 10:9
9 Атлетик (Куклен) 12 6 4 0 2 13:7
10 Димитровград 1947 12 6 4 0 2 9:6
11 Черноморец 11 6 3 2 1 19:7
12 Розова долина 11 7 3 2 2 10:8
13 Карнобат 11 6 3 2 1 8:7
14 Свиленград 11 6 3 2 1 6:5
15 Миньор (Раднево) 10 5 3 1 1 7:2
16 Левски (Карлово) 10 7 2 4 1 7:3
17 Гигант (Съединение) 9 6 2 3 1 11:7
18 Асеновец 7 7 2 1 4 10:12

Гост Югоизточна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Загорец 13 6 4 1 1 10:4
2 Созопол 11 7 3 2 2 9:8
3 Черноморец 11 7 3 2 2 7:6
4 Нефтохимик 10 6 3 1 2 10:5
5 ФК Марица Пловдив 9 6 2 3 1 7:7
6 Миньор (Раднево) 9 7 2 3 2 8:8
7 Борислав (Първомай) 6 6 2 0 4 9:11
8 Атлетик (Куклен) 5 6 1 2 3 8:11
9 ФК Хасково 1957 5 6 1 2 3 1:9
10 Розова долина 4 6 1 1 4 7:15
11 Димитровград 1947 2 7 0 2 5 4:14
12 Сокол (Марково) 2 7 0 2 5 3:16
13 Гигант (Съединение) 1 7 0 1 6 7:15
14 Карнобат 1 7 0 1 6 4:15
15 Свиленград 1 6 0 1 5 1:12
16 Левски (Карлово) 1 6 0 1 5 1:16
17 Асеновец 0 6 0 0 6 5:22
18 Садово (Садово, Пл.) 0 6 0 0 6 2:22

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK