Милан Ювентус

Манджукич и Роналдо наказаха Милан, Игуаин пропусна дузпа и получи червен картон (ВИДЕО)

Отборът на Ювентус спечели дербито от 12-ия кръг на италианската Серия А срещу Милан с резултат 2:0.

С трите точки "бианконерите" дръпнаха с 6 точки пред втория Наполи, докато Милан е 5 с 21.

Марио Манджукич откри резултата за гостите 8-ата минута. В 41-ата домакините можеха да изравнят, но Гонсало Игуаин пропусна дузпа.

Роналдо в 81-аа сложи точки на сблъсъка с втори гол за "старата госпожа". Това е 9 гол за португалеца с фланелката на Юве и първи негов на "Сан Сиро" в кариерата му.

2 минути по-късно звездата на Милан Гонсало Игуаин изпусна нервите си и получи червен картон.