Загорец Асеновец

Преди кръга в Югоизточната "В" група

17.11.2018 Нефтохимик Нефтохимик  - Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
17.11.2018 Свиленград Свиленград  - Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
17.11.2018 Черноморец Черноморец  - Розова долина  Розова долина
17.11.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  - Асеновец  Асеновец
17.11.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   - Загорец  Загорец
17.11.2018 Карнобат Карнобат  - ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
17.11.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   - ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
17.11.2018 Созопол Созопол  - Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
18.11.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  - Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)

 

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Нефтохимик 34 7 7 0 0 7 4 1 2 14 11 1 2 37:9
2 Созопол 32 6 6 0 0 8 4 2 2 14 10 2 2 31:13
3 ФК Марица Пловдив 31 8 7 1 0 6 2 3 1 14 9 4 1 22:8
4 Загорец 30 7 5 2 0 6 4 1 1 13 9 3 1 27:6
5 Черноморец 25 6 3 2 1 8 4 2 2 14 7 4 3 30:15
6 ФК Хасково 1957 22 8 5 2 1 6 1 2 3 14 6 4 4 13:16
7 Миньор (Раднево) 19 6 3 1 2 7 2 3 2 13 5 4 4 15:11
8 Борислав (Първомай) 19 8 4 1 3 6 2 0 4 14 6 1 7 20:22
9 Атлетик (Куклен) 17 6 4 0 2 7 1 2 4 13 5 2 6 21:19
10 Садово (Садово, Пл.) 16 8 5 1 2 6 0 0 6 14 5 1 8 13:29
11 Розова долина 15 8 3 2 3 6 1 1 4 14 4 3 7 19:26
12 Сокол (Марково) 15 6 4 1 1 8 0 2 6 14 4 3 7 16:24
13 Свиленград 15 6 3 2 1 7 1 1 5 13 4 3 6 10:19
14 Димитровград 1947 14 6 4 0 2 8 0 2 6 14 4 2 8 13:21
15 Гигант (Съединение) 13 7 3 3 1 7 0 1 6 14 3 4 7 19:22
16 Карнобат 12 6 3 2 1 8 0 1 7 14 3 3 8 12:25
17 Левски (Карлово) 11 7 2 4 1 7 0 1 6 14 2 5 7 8:20
18 Асеновец 7 8 2 1 5 6 0 0 6 14 2 1 11 17:38

 

Домакин Югоизточна "В" група

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ФК Марица Пловдив 22 8 7 1 0 15:1
2 Нефтохимик 21 7 7 0 0 25:3
3 Созопол 18 6 6 0 0 21:5
4 Загорец 17 7 5 2 0 17:2
5 ФК Хасково 1957 17 8 5 2 1 12:7
6 Садово (Садово, Пл.) 16 8 5 1 2 11:7
7 Сокол (Марково) 13 6 4 1 1 12:6
8 Борислав (Първомай) 13 8 4 1 3 11:11
9 Атлетик (Куклен) 12 6 4 0 2 13:7
10 Гигант (Съединение) 12 7 3 3 1 12:7
11 Димитровград 1947 12 6 4 0 2 9:6
12 Черноморец 11 6 3 2 1 19:7
13 Свиленград 11 6 3 2 1 6:5
14 Розова долина 11 8 3 2 3 12:11
15 Карнобат 11 6 3 2 1 8:7
16 Левски (Карлово) 10 7 2 4 1 7:3
17 Миньор (Раднево) 10 6 3 1 2 7:3
18 Асеновец 7 8 2 1 5 12:16

Гост Югоизточна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Черноморец 14 8 4 2 2 11:8
2 Созопол 14 8 4 2 2 10:8
3 Нефтохимик 13 7 4 1 2 12:6
4 Загорец 13 6 4 1 1 10:4
5 ФК Марица Пловдив 9 6 2 3 1 7:7
6 Миньор (Раднево) 9 7 2 3 2 8:8
7 Борислав (Първомай) 6 6 2 0 4 9:11
8 Атлетик (Куклен) 5 7 1 2 4 8:12
9 ФК Хасково 1957 5 6 1 2 3 1:9
10 Розова долина 4 6 1 1 4 7:15
11 Свиленград 4 7 1 1 5 4:14
12 Димитровград 1947 2 8 0 2 6 4:15
13 Сокол (Марково) 2 8 0 2 6 4:18
14 Гигант (Съединение) 1 7 0 1 6 7:15
15 Карнобат 1 8 0 1 7 4:18
16 Левски (Карлово) 1 7 0 1 6 1:17
17 Асеновец 0 6 0 0 6 5:22
18 Садово (Садово, Пл.) 0 6 0 0 6 2:22

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK