Германея Хебър (Пз)

Преди кръга в Югозападната "В" група

24.11.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  - ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.11.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
24.11.2018 Рилски спортист Рилски спортист  - Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
24.11.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  - Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
24.11.2018 Беласица Беласица  - Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
24.11.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  - Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
24.11.2018 Миньор Миньор  - ФК Банско  ФК Банско
24.11.2018 Германея Германея  - Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
24.11.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  - Септември (Сим)  Септември (Сим)

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Хебър (Пз) 38 8 7 1 0 7 5 1 1 15 12 2 1 27:6
2 Оборище (Панагюрище) 36 8 7 1 0 7 4 2 1 15 11 3 1 28:13
3 Сливнишки герой 31 7 5 2 0 8 4 2 2 15 9 4 2 24:9
4 Пирин (Разлог) 30 7 4 2 1 8 5 1 2 15 9 3 3 25:10
5 ФК Банско 29 8 6 1 1 7 3 1 3 15 9 2 4 27:13
6 Вихрен (Сандански) 29 8 7 0 1 7 2 2 3 15 9 2 4 22:17
7 Миньор 23 7 4 2 1 8 2 3 3 15 6 5 4 20:17
8 Чавдар (Етрополе) 20 8 5 0 3 7 1 2 4 15 6 2 7 34:25
9 Рилски спортист 20 7 4 2 1 8 1 3 4 15 5 5 5 12:17
10 Германея 20 7 3 1 3 8 3 1 4 15 6 2 7 18:26
11 Беласица 19 7 5 1 1 8 0 3 5 15 5 4 6 18:13
12 ФК Балкан (Ботевград) 16 7 1 3 3 8 3 1 4 15 4 4 7 14:22
13 Ботев (Ихтиман) 16 8 4 1 3 7 1 0 6 15 5 1 9 17:25
14 Марек1915 - Дупница 14 7 2 1 4 8 2 1 5 15 4 2 9 14:17
15 Септември (Сим) 13 8 2 3 3 7 1 1 5 15 3 4 8 6:14
16 Надежда (Доброславци) 12 8 3 2 3 7 0 1 6 15 3 3 9 16:36
17 Спортист (Св) 8 7 1 2 4 8 0 3 5 15 1 5 9 11:25
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 8 0 3 5 7 0 0 7 15 0 3 12 10:38

 

Домакин Югозападна "В" група

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Хебър (Пз) 22 8 7 1 0 17:4
2 Оборище (Панагюрище) 22 8 7 1 0 16:4
3 Вихрен (Сандански) 21 8 7 0 1 12:6
4 ФК Банско 19 8 6 1 1 19:9
5 Сливнишки герой 17 7 5 2 0 14:4
6 Беласица 16 7 5 1 1 17:6
7 Чавдар (Етрополе) 15 8 5 0 3 23:10
8 Миньор 14 7 4 2 1 12:4
9 Пирин (Разлог) 14 7 4 2 1 7:3
10 Рилски спортист 14 7 4 2 1 7:4
11 Ботев (Ихтиман) 13 8 4 1 3 13:13
12 Надежда (Доброславци) 11 8 3 2 3 10:15
13 Германея 10 7 3 1 3 7:7
14 Септември (Сим) 9 8 2 3 3 5:7
15 Марек1915 - Дупница 7 7 2 1 4 7:5
16 ФК Балкан (Ботевград) 6 7 1 3 3 4:10
17 Спортист (Св) 5 7 1 2 4 5:12
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 8 0 3 5 7:18

Гост Югозападна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Пирин (Разлог) 16 8 5 1 2 18:7
2 Хебър (Пз) 16 7 5 1 1 10:2
3 Сливнишки герой 14 8 4 2 2 10:5
4 Оборище (Панагюрище) 14 7 4 2 1 12:9
5 ФК Банско 10 7 3 1 3 8:4
6 ФК Балкан (Ботевград) 10 8 3 1 4 10:12
7 Германея 10 8 3 1 4 11:19
8 Миньор 9 8 2 3 3 8:13
9 Вихрен (Сандански) 8 7 2 2 3 10:11
10 Марек1915 - Дупница 7 8 2 1 5 7:12
11 Рилски спортист 6 8 1 3 4 5:13
12 Чавдар (Етрополе) 5 7 1 2 4 11:15
13 Септември (Сим) 4 7 1 1 5 1:7
14 Беласица 3 8 0 3 5 1:7
15 Спортист (Св) 3 8 0 3 5 6:13
16 Ботев (Ихтиман) 3 7 1 0 6 4:12
17 Надежда (Доброславци) 1 7 0 1 6 6:21
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 7 0 0 7 3:20

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK