Беласица Рилски спортист

Преди кръга в Югозападната "В" група

24.11.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  - ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.11.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  - Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
24.11.2018 Рилски спортист Рилски спортист  - Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
24.11.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  - Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
24.11.2018 Беласица Беласица  - Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
24.11.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  - Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
24.11.2018 Миньор Миньор  - ФК Банско  ФК Банско
24.11.2018 Германея Германея  - Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
24.11.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  - Септември (Сим)  Септември (Сим)

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Хебър (Пз) 41 9 8 1 0 7 5 1 1 16 13 2 1 30:8
2 Оборище (Панагюрище) 37 9 7 2 0 7 4 2 1 16 11 4 1 29:14
3 Сливнишки герой 34 7 5 2 0 9 5 2 2 16 10 4 2 26:9
4 Пирин (Разлог) 33 7 4 2 1 9 6 1 2 16 10 3 3 28:12
5 ФК Банско 32 9 7 1 1 7 3 1 3 16 10 2 4 28:13
6 Вихрен (Сандански) 30 8 7 0 1 8 2 3 3 16 9 3 4 23:18
7 Миньор 23 7 4 2 1 9 2 3 4 16 6 5 5 22:20
8 Беласица 22 7 5 1 1 9 1 3 5 16 6 4 6 20:14
9 Рилски спортист 21 7 4 2 1 9 1 4 4 16 5 6 5 14:19
10 Чавдар (Етрополе) 20 9 5 0 4 7 1 2 4 16 6 2 8 36:28
11 Германея 20 7 3 1 3 9 3 1 5 16 6 2 8 18:29
12 Марек1915 - Дупница 17 7 2 1 4 9 3 1 5 16 5 2 9 16:18
13 Септември (Сим) 16 9 3 3 3 7 1 1 5 16 4 4 8 9:14
14 Ботев (Ихтиман) 16 9 4 1 4 7 1 0 6 16 5 1 10 18:27
15 ФК Балкан (Ботевград) 16 8 1 3 4 8 3 1 4 16 4 4 8 14:24
16 Надежда (Доброславци) 13 9 3 3 3 7 0 1 6 16 3 4 9 18:38
17 Спортист (Св) 8 7 1 2 4 9 0 3 6 16 1 5 10 11:26
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 9 0 3 6 7 0 0 7 16 0 3 13 11:40

 

 

Домакин Югозападна "В" група

 

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Хебър (Пз) 25 9 8 1 0 20:6
2 Оборище (Панагюрище) 23 9 7 2 0 17:5
3 ФК Банско 22 9 7 1 1 20:9
4 Вихрен (Сандански) 21 8 7 0 1 12:6
5 Сливнишки герой 17 7 5 2 0 14:4
6 Беласица 16 7 5 1 1 17:6
7 Чавдар (Етрополе) 15 9 5 0 4 25:13
8 Миньор 14 7 4 2 1 12:4
9 Пирин (Разлог) 14 7 4 2 1 7:3
10 Рилски спортист 14 7 4 2 1 7:4
11 Ботев (Ихтиман) 13 9 4 1 4 14:15
12 Септември (Сим) 12 9 3 3 3 8:7
13 Надежда (Доброславци) 12 9 3 3 3 12:17
14 Германея 10 7 3 1 3 7:7
15 Марек1915 - Дупница 7 7 2 1 4 7:5
16 ФК Балкан (Ботевград) 6 8 1 3 4 4:12
17 Спортист (Св) 5 7 1 2 4 5:12
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 3 9 0 3 6 8:20

 

Гост Югозападна "В" група

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Пирин (Разлог) 19 9 6 1 2 21:9
2 Сливнишки герой 17 9 5 2 2 12:5
3 Хебър (Пз) 16 7 5 1 1 10:2
4 Оборище (Панагюрище) 14 7 4 2 1 12:9
5 ФК Банско 10 7 3 1 3 8:4
6 ФК Балкан (Ботевград) 10 8 3 1 4 10:12
7 Марек1915 - Дупница 10 9 3 1 5 9:13
8 Германея 10 9 3 1 5 11:22
9 Вихрен (Сандански) 9 8 2 3 3 11:12
10 Миньор 9 9 2 3 4 10:16
11 Рилски спортист 7 9 1 4 4 7:15
12 Беласица 6 9 1 3 5 3:8
13 Чавдар (Етрополе) 5 7 1 2 4 11:15
14 Септември (Сим) 4 7 1 1 5 1:7
15 Ботев (Ихтиман) 3 7 1 0 6 4:12
16 Спортист (Св) 3 9 0 3 6 6:14
17 Надежда (Доброславци) 1 7 0 1 6 6:21
18 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 0 7 0 0 7 3:20

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK