Асеновец Нефтохимик

Преди кръга в Югоизточната "В" група

16 кръг кръг

Дата Мачове  
24.11.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  - Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
24.11.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  - Созопол  Созопол
24.11.2018 Загорец Загорец  - Карнобат  Карнобат
24.11.2018 Асеновец Асеновец  - Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
24.11.2018 Розова долина Розова долина  - Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
24.11.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  - Черноморец  Черноморец
24.11.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  - Свиленград  Свиленград
24.11.2018 Нефтохимик Нефтохимик  - Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
25.11.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  - Димитровград 1947   Димитровград 1947

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Нефтохимик 37 8 8 0 0 7 4 1 2 15 12 1 2 39:10
2 Созопол 35 7 7 0 0 8 4 2 2 15 11 2 2 33:13
3 Загорец 34 8 6 2 0 7 4 2 1 15 10 4 1 32:10
4 ФК Марица Пловдив 32 8 7 1 0 7 2 4 1 15 9 5 1 23:9
5 Черноморец 25 7 3 2 2 8 4 2 2 15 7 4 4 30:17
6 ФК Хасково 1957 22 8 5 2 1 7 1 2 4 15 6 4 5 14:18
7 Миньор (Раднево) 19 6 3 1 2 8 2 3 3 14 5 4 5 16:13
8 Борислав (Първомай) 19 8 4 1 3 7 2 0 5 15 6 1 8 20:23
9 Атлетик (Куклен) 18 7 4 1 2 7 1 2 4 14 5 3 6 23:21
10 Розова долина 18 8 3 2 3 7 2 1 4 15 5 3 7 21:26
11 Свиленград 18 7 4 2 1 8 1 1 6 15 5 3 7 13:22
12 Сокол (Марково) 16 7 4 2 1 8 0 2 6 15 4 4 7 18:26
13 Садово (Садово, Пл.) 16 8 5 1 2 7 0 0 7 15 5 1 9 13:30
14 Димитровград 1947 15 7 4 1 2 8 0 2 6 15 4 3 8 14:22
15 Карнобат 15 7 4 2 1 8 0 1 7 15 4 3 8 14:26
16 Левски (Карлово) 14 8 3 4 1 7 0 1 6 15 3 5 7 9:20
17 Гигант (Съединение) 13 7 3 3 1 8 0 1 7 15 3 4 8 19:24
18 Асеновец 8 8 2 1 5 7 0 1 6 15 2 2 11 19:40

 

 

Домакин Югоизточна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Нефтохимик 24 8 8 0 0 27:4
2 ФК Марица Пловдив 22 8 7 1 0 15:1
3 Созопол 21 7 7 0 0 23:5
4 Загорец 20 8 6 2 0 20:4
5 ФК Хасково 1957 17 8 5 2 1 12:7
6 Садово (Садово, Пл.) 16 8 5 1 2 11:7
7 Сокол (Марково) 14 7 4 2 1 14:8
8 Карнобат 14 7 4 2 1 10:8
9 Свиленград 14 7 4 2 1 7:5
10 Атлетик (Куклен) 13 7 4 1 2 15:9
11 Левски (Карлово) 13 8 3 4 1 8:3
12 Димитровград 1947 13 7 4 1 2 10:7
13 Борислав (Първомай) 13 8 4 1 3 11:11
14 Гигант (Съединение) 12 7 3 3 1 12:7
15 Черноморец 11 7 3 2 2 19:9
16 Розова долина 11 8 3 2 3 12:11
17 Миньор (Раднево) 10 6 3 1 2 7:3
18 Асеновец 7 8 2 1 5 12:16

 

 

Гост Югоизточна "В" група

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Загорец 14 7 4 2 1 12:6
2 Черноморец 14 8 4 2 2 11:8
3 Созопол 14 8 4 2 2 10:8
4 Нефтохимик 13 7 4 1 2 12:6
5 ФК Марица Пловдив 10 7 2 4 1 8:8
6 Миньор (Раднево) 9 8 2 3 3 9:10
7 Розова долина 7 7 2 1 4 9:15
8 Борислав (Първомай) 6 7 2 0 5 9:12
9 Атлетик (Куклен) 5 7 1 2 4 8:12
10 ФК Хасково 1957 5 7 1 2 4 2:11
11 Свиленград 4 8 1 1 6 6:17
12 Димитровград 1947 2 8 0 2 6 4:15
13 Сокол (Марково) 2 8 0 2 6 4:18
14 Гигант (Съединение) 1 8 0 1 7 7:17
15 Карнобат 1 8 0 1 7 4:18
16 Левски (Карлово) 1 7 0 1 6 1:17
17 Асеновец 1 7 0 1 6 7:24
18 Садово (Садово, Пл.) 0 7 0 0 7 2:23

Football24.bg Football24.bg

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK