Арда (Кж)

Стойчо Стоев: Имаме качества, но не сме уверени в себе си

Треньорът на Арда Стойчо Стоев направи любопитен коментар след трудния домакински успех с 2:1 над Ботев Гълъбово. Венци Христов и Ахмед Осман бяха точни за кърджалийци, а за гостите се разписа Методи Костов от дузпа.

"В никакъв случай не съм доволен от първото полувреме. Беше доста лошо полувреме. Във второто видях промяна в поведението на футболистите, и то най-вече промяна в главите им, тъй като видях, че вече желаят да победят. Създадоха немалко ситуации. Бяха и доста припряни в дадени случаи, но пак казвам, че поведението им през второто полувреме бе коренно различно от първото. Така трябва да се играе 90 минути, а не след като видим, че не се получават нещата и тогава да се стряскаме. Най-интересното е, че имат възможности, имат качествата и в един момент не са толкова уверени в себе си и това повлиява на играта им. Надявам се в следващите два мача да успеят да дадат това, което могат. Аз не искам нищо повече. Сега посрещаме Кариана, но ще е труден мач. Общо взето, в Б група се играе трудно и отборите в голяма степен са равностойни. Ако подходим като в първото полувреме с Ботев Гълъбово, ще имаме доста проблеми и с Кариана, но ако играем както през вторите 45 минути, ще вземем по-лесно двубоя", каза Стоев пред клубния сайт на Арда.